Zajmujemy się montażem, naprawą, serwisem systemów alarmowych osprzętów do bram przesuwnych. Instalujemy domofony, video domofony, systemy kontroli oraz elektroniczne zamki na drzwizintegrowane z systemem inteligentnego domu. Oferujemy profesjonalny dobór sprzętu do każdego rodzaju nieruchomości.

Zapewniamy zdalne sterowanie zamontowanym systemem alarmowym, roletami zewnętrznymi, bramami garażowymi oraz ogrodzeniowymi z każdego miejsca na świecie;

Pracujemy na systemach przewodowe i bezprzewodowe na dużych i małych odległościach. Naprawiamy i modernizujemy systemy alarmowe, konfigurujemy dostęp z urządzeń mobilnych (telefonów, tabletów, laptopów itp.). Oferujemy interwencyjne naprawy oraz konfiguracje istniejących systemów alarmowych oraz modernizację starych czujek. Zapewniamy ze profesjonalny, szybki montaż i obsługę.

Skutkiem wdarcia włamywaczy do naszego domu lub firmy może być nie tylko kradzież cennych rzeczy, ale także dokonanie zniszczeń. O zabezpieczenie obiektu należy się zatroszczyć zanim jeszcze dojdzie do tak przykrych sytuacji – montaż systemu alarmowego z Lublina najlepiej zaplanować na etapie budowy domu czy od razu po jego zakupie. Za sprawą rozwoju technologii możemy wyposażyć się aktualnie w różne rozwiązania, które zapewnią nam poczucie spokoju i skutecznie uchronią przed niepowołanymi gośćmi. Nowoczesne systemy alarmowe z Lublina można skonfigurować odpowiednio do specyfikacji nieruchomości, co sprawi, że będą optymalnie dostosowane do naszych potrzeb.

Co więcej, ochrona obiektu będzie przebiegać na najwyższym poziomie, a mieszkańcy będą cieszyć się pełnym komfortem, za sprawą zintegrowania takich rozwiązań z systemem inteligentnego domu. Dzięki systemom alarmowym z Lublina wzrasta poczucie bezpieczeństwa mieszkańców i przedsiębiorców, którzy mogą spać spokojnie czy bez obaw udawać się na dalsze wyjazdy.