Firma IGI-SYSTEM oferuje państwu swoje usługi z zakresu wideodomofonów – montaż, doradztwo.

Wideodomofony to lepsza i nowocześniejsza wersja klasycznych domofonów, które doskonale wszyscy znają. Mają szereg zalet, dzięki którym wyróżniają się na rynku i zdobywają coraz większą grupę odbiorców.

Kontakt tel. 729 246 999

Każdy z nas dba o własne bezpieczeństwo i wygodę, więc nic dziwnego, że stosujemy domofony lub wideodomofony. Nie chcemy, aby ktoś bez naszej wiedzy dostał się na posesję, a tym bardziej bezpośrednio do domu. Właśnie dlatego w większości przypadków każdy zamyka zewnętrzną furtkę, a w takiej sytuacji konieczne jest jej otwieranie za każdym razem, gdy ktoś chce wejść. Jeśli nie dysponujemy domofonem ani wideodomofonem należy wybrać się pod bramę i własnoręcznie otworzyć zamek. Dzięki zamontowaniu domofonu lub wideodomofonu można furtkę otworzyć jednym kliknięciem bez wychodzenia z domu.

Wideodomofon zalety

Niewątpliwie wideodomofony mają nad ich klasycznym odpowiednikiem znaczącą przewagę. Są wyposażone w kamerę, która pozwala nam nie tylko usłyszeć, ale również zobaczyć osobę proszącą możliwość wejścia. To ogromna różnica w kwestii zapewnienia bezpieczeństwa! Głos słyszany przed domofon lub wideodomofon jest w dużym stopniu zniekształcony, a to utrudnia identyfikację osoby po drugiej stronie. Dzięki podglądowi na żywo z kamery umieszczonej w wideodomofonie, mamy możliwość rozpoznania kogoś po wyglądzie.

Wideodomofon Lublin, okolica – najlepsze na rynku

Dodatkowym atutem wideodomofonów jest ich zaawansowanie technologiczne. Nowoczesne urządzenia mają szereg funkcji, które wpływają na jeszcze większą poprawę kwestii bezpieczeństwa, jak też komfort użytkowania. Wykorzystując urządzenia bezprzewodowe – tak zwane wideodomofony IP, mamy możliwość podglądu obrazu nawet na telefonie lub komputerze i to w dowolnym miejscu z dostępem do internetu. Niektóre z wideodomofonów posiadają również funkcję zapisu na karcie pamięci zdjęć osób, które go uruchomiły oraz krótkich filmów z dźwiękiem. Urządzenia z wyższej półki wyposażone są w szerokokątne obiektywy i ruchome kamerki, co dodatkowo poprawia widoczność.